Ziņojums Nr. 7323

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.08 18:06
GPS koordinātes: 24.1713, 56.98662 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.15
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

11.06.2020. Rīgas domes Administratīvā inspekcija atbilstoši kompetencei apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju (Čiekurkalna 4. šķērslīnijā 21, Rīgā) un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās Par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi prasību neievērošanu pret atbildīgajām personām Inspekcijā tika uzsāktas administratīvā pārkāpuma lietvedības.