Ziņojums Nr. 7312

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts vides dienests Zemgales reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.06.08 04:06
GPS koordinātes: 24.2117, 56.6051 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.06.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.08
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labrīt, nenormāli pēc kūtsmēsliem smako.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Telefoniski sazinoties ar Iecavā esošajām biogāzes ražotnēm tika noskaidrots, ka iekārtas strādā ierastajā režīmā, nekādas darbības (izvešana) ar digestātu netika veiktas.