Ziņojums Nr. 7305

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.07 17:06
GPS koordinātes: 24.25487, 56.84837 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Doles sala. Ceļā uz privātīpašumu "Aleksandras". Ceļa labajā pusē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.