Ziņojums Nr. 7303

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.07 17:06
GPS koordinātes: 24.16585, 56.91528 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.06.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.13
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi - gultas matracis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 10.jūnijā tika konstatēti attēlā norādītie atkritumi un par konstatēto pārkāpumu tika sastādīts Apskates protokols, kā arī atbildīgajām personām tika uzdots savākt atkritumus.