Ziņojums Nr. 7301

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.07 14:06
GPS koordinātes: 23.93585, 56.97033 +/- 17.0m
Apstiprināts: 2020.06.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.11
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Puš ziemeļu ziemeļrietumu vējš no Rīgas üdens (Varnukroga 2104)nonāk smirdošais gaiss uz privātīpašumu (Babītes novads, Spilve, Jausaulïtes 2101)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests atkārtoti ir saņēmis sūdzības par smakām no SIA "Rīgas ūdens" dūņu laukiem. Valsts vides dienests norāda, ka SIA "Rīgas ūdens" nav ievērojis piesārņojošas darbības atļaujas iekļautos nosacījums smaku ierobežošanai, tāpēc par pārkāpumiem uzsākta administratīvā lietvedība. 10.06.2020. SIA "Rīgas ūdens" sāka izmantot izsmidzināšnas iekārtas, kas neitralizē smaku rašanos no nodūņu laukiem.