Ziņojums Nr. 73

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Pārgaujas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.06 12:05
GPS koordinātes: 25.21464, 57.33294 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2018.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie kartē neiezīmēta meža ceļa,pie Lenčupes, atrodas neliela izgāztuve ar riepām, vecām saimniecības precēm, stikliem un būvgružiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Pārgaujas novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00