Ziņojums Nr. 7298

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.07 12:06
GPS koordinātes: 26.48726, 55.82642 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.06.07
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.06.08
Atrisināts: 2020.06.13
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

На протяжении года сосед сжигает бытовой мусор, пластмасу, на обращения соседей он не реагирует и говорит что топит баню, но это день в день, дышать

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir pieņemts!

Inspektora komentāri

Īpašumu apsekoja Kalkūnes pagasta pārvalde, apsekojuma laikā atkritumi netika dedzināti. Par sūdzību tiks informēta dārzkopības kooperatīva vadītāja