Ziņojums Nr. 7297

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekuļu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.07 12:20:27
GPS koordinātes: 25.36018, 57.35625 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.06.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi. Pie iebrauktuves

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Priekuļu novada pašvaldībai.

logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 25.07.2021 03:25:43