Ziņojums Nr. 7296

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.07 12:06
GPS koordinātes: 24.21013, 56.99585 +/- 12.564m
Apstiprināts: 2020.06.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.17
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 15.jūnijā Rīgas domes Administratīvā inspekcija atbilstoši kompetencei apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka tajā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās, kā rezultātā atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasību neievērošanu.