Ziņojums Nr. 7295

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.07 11:06
GPS koordinātes: 24.618, 56.81547 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.06.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.30
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Viss Ogres kreisais krasts augšpus Līkajam (gājēju) tiltam ir piedrazots un gadiem nesavākts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ogres novada pašvaldības uzdevumā, apsaimniekotājs ir sakopis piegružoto vietu.