Ziņojums Nr. 7294

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.06.07 10:06
GPS koordinātes: 25.97698, 57.66891 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2020.06.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Netālu no Valkas mežā blakus Gaujai te pat Latvijas valsts mežu atpūtas vieta kāds izmetis būvniecības atkritumus. Vecas flīzes izlietne utt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.