Ziņojums Nr. 7286

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.06 13:06
GPS koordinātes: 21.60961, 57.4469
Apstiprināts: 2020.06.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.10
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izrakts dīķis, kur peld atkritumi. Blakus redzams, ka bijusi būvgružu kaudze

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

-