Ziņojums Nr. 7285

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.06 11:06
GPS koordinātes: 24.29679, 56.96102 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.06.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šīs atkritumu čupas šeit ir jau gadiem.
Juglas ezers. Tauvas josla.
Saimniekiem ir vienalga.

Sīkāks info - Facebook :
#KaimiņuBūšana

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.