Ziņojums Nr. 7283

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.06 09:06
GPS koordinātes: 23.47207, 56.94538 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2020.06.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stikli mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Engures novada pašvaldībai.