Ziņojums Nr. 7282

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.06 07:06
GPS koordinātes: 24.16981, 57.00697 +/- 4.8556m
Apstiprināts: 2020.06.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.15
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie pludmales sadzives atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija atbilstoši kompetencei apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju (Cimzes ielā, Rīgā). Pārbaudes laikā ziņojumā pievienotajā foto redzamie atkritumi netika konstatēti.