Ziņojums Nr. 7274

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.05 03:06
GPS koordinātes: 24.12986, 56.91302 +/- 2.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lielajā talkā savāktie atkritumi nav izvesti un pulcē aiz vien jaunus atkritumus klāt

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.