Ziņojums Nr. 7266

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.06.04 15:06
GPS koordinātes: 24.05867, 56.86465 +/- 4.7554m
Apstiprināts: 2020.06.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stūnīšu ezera krastā izgāzti spoguļi, stikli.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.