Ziņojums Nr. 7264

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.06.04 10:06
GPS koordinātes: 23.92513, 56.96972 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.06.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šeit pamazām veidojas nelegāla izgāztuve: riepas, atkritumu maisi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.