Ziņojums Nr. 7253

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rundāles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.03 13:06
GPS koordinātes: 23.92753, 56.37903 +/- 4.7715m
Apstiprināts: 2020.06.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pašvaldība tam nepievērš uzmanību, šajā vietā pie lielajām atkritumu tvertnēm regulāri tiek dedzināti dažāda veida sadzīves atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Rundāles novada pašvaldībai.