Ziņojums Nr. 7251

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.03 09:06
GPS koordinātes: 21.92925, 57.40617 +/- 4.7993m
Apstiprināts: 2020.06.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.05
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi ap 5-7 kubiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Īpašnieks ir- Nauris Bruņinieks
Jaunpiebalgas pag., Jaunpiebalgas novads,”Lejas Dukuļi”
Kad.Nr 98560040095