Ziņojums Nr. 7250

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.03 09:06
GPS koordinātes: 24.54704, 57.01177 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.06.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.11
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stikli privātajā mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

edzhus25@inbox.lv nosūtīta informācija.Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu savā administratīvajā teritorijā atbild pašvaldība. Nekustamā īpašuma īpašniekam pienākums tos nodot AA. AAL 15.panta 4.daļa.