Ziņojums Nr. 7248

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.03 05:06
GPS koordinātes: 26.558, 55.85436 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2020.06.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mēsli metajs gar pašu ceļu..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Daugavpils pilsētas domei.