Ziņojums Nr. 7247

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.03 05:06
GPS koordinātes: 24.31809, 56.93765
Apstiprināts: 2020.06.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Asaru iela 14, pašvaldība nevar nodrošināt savlaicīgo miskastes izvešanu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai Stopiņu novada pašvaldībai