Ziņojums Nr. 7246

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde Vidzemes RA
Pieteikuma datums: 2020.06.02 20:06
GPS koordinātes: 25.64743, 56.88245 +/- 4.7393m
Apstiprināts: 2020.06.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aiz šīs zīmes, ogres upes kraujā tiek gāzti visādi mēsli no, pāri ielai esošajiem, kapiem, sveču paliekas un plastmasas atliekas, ir arī šīferis, eļļas kannas, puķu podi, stikli un metāllūžņi. Krauja ir kā vietējā izgāztuve!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālajai administrācijai