Ziņojums Nr. 7244

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.02 16:06
GPS koordinātes: 23.99447, 56.95072 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.09
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi lielā daudzimā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 5.jūnijā Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja Pureņu ielu, kurā tika konstatēts, ka teritorija netiek uzturēta atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasībām un attiecīgi par konstatēto pārkāpumu tika informētas atbildīgās personas.