Ziņojums Nr. 7238

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.02 12:06
GPS koordinātes: 23.93545, 56.97042 +/- 9.5m
Apstiprināts: 2020.06.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.10
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Puš ziemeļu,ziemeļrietumu vējš, no Rīgas üdens (varnukroga 2101)nonāk smirdošais gaiss uz privātīpašumu (Babītes novads, Spilve, Jausaulïtes 2104)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam zvanot +371 26 33 88 00, lai iespēju robežās varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude. Pārbaudes brīdī tika konstatēta traucējoša smaka. Sastādīts smaku protokols.
+
Pārvalde uzsākusi lietvedību administratīvo pārkāpumu lietā.