Ziņojums Nr. 7232

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.02 10:06
GPS koordinātes: 24.11601, 56.9035 +/- 1.8m
Apstiprināts: 2020.06.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zem šīs elektrolīnijas starp Dienvidu tiltu un Ozolciema ielu jau gadiem tiek izmesti atkritumi. Kādēļ neviens nerīkojas?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.