Ziņojums Nr. 7228

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.06.02 06:06
GPS koordinātes: 24.21352, 56.98944 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Joprojām atkritumu kaudze pie Bābelītes ezera nav aizvesta!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.