Ziņojums Nr. 7224

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.01 16:06
GPS koordinātes: 24.17873, 56.90749 +/- 6.7340m
Apstiprināts: 2020.06.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.18
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zaļš ūdens no notekūdeņu caurules pie Ķengaragā promenādes. Tieši pie trepēm no mājas pie Maskavas iela 260, k-6

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārvaldes speciālisti 17.06.2020. apsekoja Daugavas krastu gar Kvadrāta ielu. Apsekojuma laikā vidē nonācis piesārņojums netika konstatēts, daugavā. Saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju no augstas izšķirtspējas topogrāfisko datu bāzes "TOPO" netālu no Kvadrāta ielas 30 atrodas lietus notekūdens kolektora (diametrs D1500) izlaide Daugavā. Kolektors savāc lietus notekūdeņus, gruntsūdeņus un sniega kušanas ūdeņus no plašas Latgales priekšpilsētas teritorijās esošajiem lietus notekūdeņu tīkliem. Pārvaldes speciālistu vērtējumā zaļās krāsas šķidrums, kas izplūda no kolektora visticamāk ir SIA "Rīgas siltums" siltumnesējs (pārbaudes šķīdums, nekaitīgs videi, taču ar intensīvu krāsu, lai varētu konstatēt bojājumu vietas), kas pēdējā mēneša laikā veic hidraulisko pārbaudi siltumtīklos. pēc pārbaudes izmantotais šķidums tiek novadīts lietus kanalizācijas sistēmā. Atbilstoši SIA "Rīgas siltums" sniegtajai informačijai spilgti zaļais siltumnesējs nerada draudus videi un cilvēku veselībai.