Ziņojums Nr. 7223

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.01 12:06
GPS koordinātes: 24.21325, 56.98941
Apstiprināts: 2020.06.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien,šādu miskastes kalnu uzgāju Juglā pie Bābelītes ezera!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.