Ziņojums Nr. 7215

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.31 16:05
GPS koordinātes: 21.67694, 57.52882 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dažādi atkritumi un nelegālas būves pie pašas jūras

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai – Ventspils novada pašvaldībai.