Ziņojums Nr. 7213

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ropažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.31 15:05
GPS koordinātes: 24.43064, 56.95222 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.06.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

mežā pie betona estakādes, kāds atstājis motor eļļu un eļļas filtrus un citu drazu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ropažu novada pašvaldībai.