Ziņojums Nr. 7205

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.31 09:05
GPS koordinātes: 24.2061, 56.9851 +/- 72.985m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.10
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Hey... kas te notiek?

Inspektora komentāri

2020.gada 8.jūnijā Rīgas domes Administratīvā inspekcija atbilstoši kompetencei apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju (Lizuma ielas un Brīvības gatves krustojumā), bet pārbaudes laikā ziņojumā pievienotajā fotoattēlā redzamie atkritumi netika konstatēti.