Ziņojums Nr. 7196

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.05.30 12:05
GPS koordinātes: 24.24885, 56.87927 +/- 32.16m
Apstiprināts: 2020.06.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.06
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

joprojām turpinās koku sakņu apbersana ar smiltīm laikam cilvēkiem neinteresē koki

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Tiek pieprasīta informācija Rīgas domei.