Ziņojums Nr. 7195

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kuldīgas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.30 12:05
GPS koordinātes: 21.93797, 57.01774 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ceļa malā pilns ar atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Kuldīgas novada pašvaldībai.