Ziņojums Nr. 7189

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.05.30 02:05
GPS koordinātes: 23.93564, 56.9703 +/- 10.5m
Apstiprināts: 2020.06.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.04
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Puš ziemeļu, ziemeļrietumu vējš no Rīgas üdens (varnukroga 2104)nonāk smirdošais gaiss uz privātīpašumu (Babītes novads, Spilve, Jausaulïtes 2104)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam zvanot +371 26 33 88 00, lai iespēju robežās varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests 29.05.2020. plkst. 09:30 veica pārbaudi Jūsu norādītajā adresē par smaku no SIA ,,Rīgas ūdens" dūņu laukiem. Pārbaudē tika konstatēta traucējoša smaka un sastādīts smaku protokols. Valsts vides dienests secināja, ka SIA ,,Rīgas ūdens" nav ievērojis piesārņojošās darbības atļaujā iekļautos nosacījumus smaku ierobežošanai, tāpēc par pārkāpumu uzsākta administratīvā lietvedība.