Ziņojums Nr. 7182

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.29 07:05
GPS koordinātes: 24.22241, 56.99332 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.05.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.09
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pa ceļam uz Babelīti ir izveidota atkritumu čupa. Varbūt ezera apkopēji var arī šo savākt, lai tā neaug plašumā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 8.jūnijā Rīgas Dome veica pārbaudi ziņojumā norādītajā objektā, bet pārkāpumu nekonstatēja.