Ziņojums Nr. 7180

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.05.29 02:05
GPS koordinātes: 23.93539, 56.97045 +/- 23.5m
Apstiprināts: 2020.05.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.04
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Puš ziemeļu, ziemeļrietumu vējš no Rīgas üdens (varnukroga 2101)nonāk smirdošais gaiss uz privātīpašumu (Babītes novads, Spilve, Jausaulïtes 2104)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde (turpmāk - Pārvalde) saņēma Jūsu sūdzību par smaku no SIA ,,Rīgas ūdens" dūņu laukiem. Pārvalde 29.05.2020. plkst. 09:30 veica pārbaudi Jūsu norādītajā adresē un konstatēja traucējošu smaku. Par traucējošo smaku 29.05.2020. sastādīts smaku protokols Nr. 070-62/2020-S.