Ziņojums Nr. 7175

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.28 16:05
GPS koordinātes: 24.29322, 57.00257 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.05.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Celtniecības atkritumi apklāti ar netālu izmestiem dārza atkritumiem (tūjas zari). Apkārtnē daudz dārza atkritumu (arī pērnās lapas), sabērti lielās kaudzēs.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Garkalnes novada pašvaldībai.