Ziņojums Nr. 7170

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.28 13:05
GPS koordinātes: 24.13535, 56.91025 +/- 4.8572m
Apstiprināts: 2020.05.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās pēc būvgružiem. Blakus ražošanas teritorija.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.