Ziņojums Nr. 7167

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.28 10:05
GPS koordinātes: 24.21729, 56.89293 +/- 54.971m
Apstiprināts: 2020.05.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

lielais koks stāv uz ceļa...
Mazjumpravas iela

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.