Ziņojums Nr. 7166

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.28 08:05
GPS koordinātes: 23.83917, 56.96819 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.05.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.02
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti