Ziņojums Nr. 7158

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.27 11:05
GPS koordinātes: 24.25502, 56.84837 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.05.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nesen izveidojies atkritumu kalns - ir arī nolietotas auto riepas un citi bīstamie atkritumi. Skiet, ka garāmgājēji to papildina arī šobrīd.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.