Ziņojums Nr. 7154

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valsts Vides Dienests Vidzemes reģionāla vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.05.26 18:05
GPS koordinātes: 24.4386, 57.24468 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labvakar, lietus īsti nav bijis, bet Pēterupe pilna ar duļķiem un ūdenslīmenis pacēlies apmēram pa 0,5m. Kas noticis? Vai tas ir kaut kas saskaņots?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.