Ziņojums Nr. 7149

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.26 11:05
GPS koordinātes: 25.41671, 57.56773 +/- 4.8250m
Apstiprināts: 2020.05.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kad beidzot tiks atrisināta situācija ar kanalizācijas noplūdināšanu tuvējā upītē? Divi mēneši drīz būs pagājuši kopš iepriekšējās reizes kad sūtīju šo pašu vietu!

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Valmieras pilsētas pašvaldībai.