Ziņojums Nr. 7146

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ādažu novada dome
Pieteikuma datums: 2020.05.26 10:05
GPS koordinātes: 24.49472, 57.10507 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2020.05.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ādažu novada pašvaldībai.