Ziņojums Nr. 7141

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.25 17:05
GPS koordinātes: 24.08071, 56.69978 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.05.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti daudz atkritumu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.