Ziņojums Nr. 7140

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.25 16:05
GPS koordinātes: 24.1378, 56.90852 +/- 3.4441m
Apstiprināts: 2020.05.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.03
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vecās drēbes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Inspekcija, atbilstoši kompetencei, sazinājās ar zemes īpašnieku Ceraukstes ielā 48 un atbildīgā persona sniedza skaidrojumu ,ka ir noslēgts līgums ar sadzīves atkritumu izvedējiem par atkritumu izvešanu šajā teritorijā. 02.06.2020.veicot apsekošanu tika konstatēts, ka minētais pārkāpums ir novērsts. Tā kā par Ceraukstes ielu vairākkārt ir ienākušas sūdzības par nesakoptām teritorijām Inspekcija ir veikusi apsekošanu ceļa posmā no Ziepniekkalna ielas līdz Gulbju ielai un visās nesakoptās teritorijās tika sastādīti apskates protokoli un ar pavadvēstulēm nosūtīti atbildīgajām personām tālākai rīcībai.