Ziņojums Nr. 7138

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.25 15:05
GPS koordinātes: 26.55782, 55.8546 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.05.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Miskaste visur, nav kur ar berniem pastaigat..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Daugavpils pilsētas domei.