Ziņojums Nr. 7135

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.25 12:05
GPS koordinātes: 24.05489, 56.89472
Apstiprināts: 2020.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Mārupē, Dravnieku un Mauriņu ielas krustojumā upīte ir nosprostota ar dēļiem un riepām. Fotogrāfijas tapušas 2020.gada 22.maijā. Ar cieņu, Zane Kļaviņa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Mārupes novada pašvaldībai.